Xiaomi Robot Vacuum E10 Mop Pad BHR6914GL
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 15.00 mm |
| Brutokaal | 0.14 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 320.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 130.00 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 270 mm |
| Gross height master carton | 345 mm |
| Gross width master carton | 460 mm |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Net weight master carton | 5.18 kg |
| Netokaal | 0.04 kg |
| Paber/Papp | 90.00 g |
| Palette Qty | 1385 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 10.00 g |
| Producer product family | Robot Vacuum E10 Mop Pad |
| Producer product name | BHR6914GL |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.10 kg |
| Tare weight master carton | 0.428 kg |
| Ühilduvus | For Xiaomi Robot Vacuum E10 |
| WEEE maks | No |
Sildid: xiaomi robot vacuum e10 mop pad bhr6914gl, bhr6914gl, xiaomi, tolmuimejad

